Zakłady pogrzebowe
PrzedsiębiorstwA usług Komunalnych w Krakowie

TEL 24H

12 411 45 02
12 411 45 04

Zakłady pogrzebowe Kraków Nowa Huta

Nasze Zakłady pogrzebowe Kraków Nowa Huta zaoferują Państwu profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zorganizujemy i przeprowadzimy religijne i świeckie ceremonie pogrzebowe, a nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.
Oferujemy m.in. całodobowa eksportacja z domów i przewożenie ciał Zmarłych do chłodni, gdzie zostaną przygotowani do ceremonii; załatwianie formalności w Zarządach Cmentarzy, Zakładach Kamieniarskich oraz Kancelariach Przykościelnych, organizacja pogrzebów w ramach zasiłków z ZUS; transport na terenie całego kraju; kremacja ciała do pogrzebu; ubieranie i kosmetyka Zmarłych oraz przygotowywanie wieńców, stroików i wiązanek Kraków Nowa Huta.
 

Świadczymy usługi pogrzebowe Kraków Nowa Huta, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz poszanowaniem godności Państwa bliskich Zmarłych. Pomożemy Państwu zorganizować pogrzeb w Krakowie, ale nie tylko również na terenie całej Polski, stanowiący uroczyste i godne pożegnanie Waszych bliskich. Nasz zakład pogrzebowy Nowa Huta prowadzi również sprzedaż wysokiej jakości trumien, wykonanych z doskonałych materiałów. Proponujemy Państwu trumny ekskluzywne, dębowe, metalizowane, fornirowane, sosnowe, dziecięce oraz do kremacji. Oprócz tego wśród naszych propozycji znajdą Państwo również urny, klepsydry i kwiaty. Kraków Nowa Huta.
 

Nasz zakład pogrzebowy Kraków Nowa Huta świadczy ponadto usługi pogrzebowe w Nowej Hucie w zakresie pielęgnacji i porządkowania grobów. Dopilnujemy, by pod Państwa nieobecność nagrobki i pomniki upamiętniające Państwa bliskich zawsze wyglądały czysto i schludnie. Zajmiemy się porządkowaniem grobów oraz przestrzeni wokół nich. Oferujemy bardzo korzystne ceny i gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam usługi wykonamy w 100% solidnie. Nasz zakład pogrzebowy Kraków Nowa Huta stawia sobie za cel towarzyszenie i pomoc Państwu w najtrudniejszych chwilach po utracie bliskich.
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Masz pytania? Szukasz porady?

Zadzwoń do nas!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

12 411 45 02

12 411 45 04

puk@puk.krakow.pl