Zakłady pogrzebowe
PrzedsiębiorstwA usług Komunalnych w Krakowie

TEL 24H

12 411 45 02
12 411 45 04

Zakłady pogrzebowe Kraków Batowice

Nasze Zakłady pogrzebowe Kraków Batowice  zaoferują Państwu profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zorganizujemy i przeprowadzimy religijne i świeckie ceremonie pogrzebowe, a nasze usługi dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.
Oferujemy m.in. całodobowa eksportacja z domów i przewożenie ciał Zmarłych do chłodni, gdzie zostaną przygotowani do ceremonii; załatwianie formalności w Zarządach Cmentarzy, Zakładach Kamieniarskich oraz Kancelariach Przykościelnych, organizacja pogrzebów w ramach zasiłków z ZUS; transport na terenie całego kraju; kremacja ciała do pogrzebu; ubieranie i kosmetyka Zmarłych oraz przygotowywanie wieńców, stroików i wiązanek Kraków Batowice.
 

Świadczymy usługi pogrzebowe Kraków Batowice, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz poszanowaniem godności Państwa bliskich Zmarłych. Pomożemy Państwu zorganizować pogrzeb w Krakowie, ale nie tylko również na terenie całej Polski, stanowiący uroczyste i godne pożegnanie Waszych bliskich. Nasz zakład pogrzebowy Batowice prowadzi również sprzedaż wysokiej jakości trumien, wykonanych z doskonałych materiałów. Proponujemy Państwu trumny ekskluzywne, dębowe, metalizowane, fornirowane, sosnowe, dziecięce oraz do kremacji. Oprócz tego wśród naszych propozycji znajdą Państwo również urny, klepsydry i kwiaty.
 

Nasz zakład pogrzebowy Kraków Batowice świadczy ponadto usługi pogrzebowe w Batowicach w zakresie pielęgnacji i porządkowania grobów. Dopilnujemy, by pod Państwa nieobecność nagrobki i pomniki upamiętniające Państwa bliskich zawsze wyglądały czysto i schludnie. Zajmiemy się porządkowaniem grobów oraz przestrzeni wokół nich. Oferujemy bardzo korzystne ceny i gwarantujemy, że wszystkie powierzone nam usługi wykonamy w 100% solidnie. Nasz zakład pogrzebowy Kraków Batowice stawia sobie za cel towarzyszenie i pomoc Państwu w najtrudniejszych chwilach po utracie bliskich.
 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Masz pytania? Szukasz porady?

Zadzwoń do nas!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

12 411 45 02

12 411 45 04

puk@puk.krakow.pl